ÜLKEMİZE SAHİP ÇIKALIM

Ülkemiz ekonomik kuşatma altındadır. Gelişmemizi istemeyen güçler, ülkemizin geleceğini yok etmek için ekonomik göstergeleri tepetaklak olması için var güçleriyle çalışıyorlar. Buna ülke içerisinde bulunan ülkeyi sömüren ve paralarını yurt dışına çıkaran, sözde işadamı görünümlü sürüngenlerde dahil.Neye hizmet ettiklerini, kime hizmet ettiklerini, ülkeye nasıl ihanet ettiklerini artık görelim.

15 Temmuz darbe girişimi ülkemizi yıkma projesinin bir ayağı idi; hep birlikte direndik, biz onları yıktık. Şimdi ekonomik işgal yoluyla ülkeyi perişan etmek istiyorlar. Buna yine hep birlikte karşı koymalıyız. Elimizde bulunan yastık altında tuttuğumuz dolarları bozma zamanıdır. Üç kuruş menfaat değildir bizlerin isteği; asıl isteğimiz ekonomiye ayakta tutmak olmalı. Şehitlerimiz canlarını verirken biz dolarları elimizde tutarsak şayet, yarın gerçeğin diyarında şehitlere ne cevap vereceğiz? Ülkemizden başka gidecek yerimiz yok, burada doğduk, bugüne kadar her türlü işgale karşı koyduk, şimdi de dik durarak karşı koyacağız. Zaman ekonomiyi ayakta tutma zamanıdır. Birlik ve kardeşliği sağlama zamanıdır. “Mesele ülke ise gerisi teferruattır“   Çıkış yolumuz birbirimize sarılarak üretim yapmaktır. Gerekirse takasa dayalı bir yöntemi geçici olarak kullanabilmeyi bile göze almalıyız. Üretim şeklimiz ihtiyaçlarımız öncelikli olarak; ihracat yapabilecek bir perspektifte olmalıdır. Şuan acil olan doların baskısından kurtulmak için elimizdekileri ivedilikle bozdurmalıyız. Dün olduğu gibi bugün de ülkemize canımız pahasına sahip çıkmalıyız. Dolarını bozdur! ülkene sahip çık!

SERVET AŞKI

Parahaberi

Borsa , ekonomi ve finans alanında günlük , haftalık ve aylık altın , döviz , forex , borsa gibi piyasalarda içerik sağlayan , güncel önemli yerli ve yabancı ekonomik gelişmeleri okuyuculara duyuran borsa ve finans sitesidir.

Yorum Yap