Stratejik ortaklıklara açığız’ demişti. Credit Suisse INTERNATIONAL’ı yetkilendirdi

Stratejik ortaklıklara açığız’ demişti. Credit Suisse INTERNATIONAL’ı yetkilendirdi

 

23 Ağustos’ta bilgilendirme toplantısında Vakko Holding Yönetim Kurulu Başkanı Cem Hakko, Vakko yöneticileriyle bir araya gelmişti.

 

Toplantıda ,

 

Vakko Türkiye’nin övünç duyduğu markasıdır” dedi. Yeni yatırımlarla güçlenerek büyüdüklerini belirten Hakko, Vakko markasının büyüme potansiyelini ve dünyaya açılma modellerini değerlendirmek istiyoruz. Son dönemde gösterdiğimiz dikkat çekici performans üzerine yoğunlaşan ilgi sonucu çeşitli stratejik alternatiflerin değerlendirilmesi için Credit Suisse INTERNATIONAL ile bir danışmanlık sözleşmesi imzalandığını ve Vakko’nun son dönemdeki büyümesinin markayı daha ileriye taşımak için kendilerini cesaretlendirdiğini vurguladı.

 

Vakko’nun gelecekte kendisinin de yer alacağı ilerlemesinden heyecan duyduğunu belirten Cem Hakko, şimdi Vakko için yeni ilkler, yeni imzalar ekleyeceğimiz dönemi heyecan ile başlatıyoruz dedi.

 

Geçen 2 aylık süreçte ,

 

Açıklamanın olduğu gün 3.44 seviyelerinden 4.25 seviyesine kadar yükselen şirketin hisseleri daha sonra 3.30 seviyesine kadar geriledi. Hafta başında artan işlem hacmi ve hareketlilik ile yaklaşık %10 luk bir artış ile 3.90 seviyesine kadar yükselen VAKKO hisseleri, yetkilendirmeden sonra geçen 2 aylık süreçte ki gelişmelerin ne yönde olduğu, yatırımcıların gözünde merak uyandırıyor.

Para Haberi

Borsa , ekonomi ve finans alanında günlük , haftalık ve aylık altın , döviz , forex , borsa gibi piyasalarda içerik sağlayan , güncel önemli yerli ve yabancı ekonomik gelişmeleri okuyuculara duyuran borsa ve finans sitesidir.

Yorum Yap