Logo reklamı

Şirketlerden Haberler

GLYHO...Sınırlı Pozitif... Şirket Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kutman, İstanbul'da kruvaziyer limanı ihalesi açılması durumunda...

GLYHO...Sınırlı Pozitif... Şirket Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kutman, İstanbul'da kruvaziyer limanı ihalesi açılması durumunda almak için her şeyi yapacaklarını, faaliyet gösterdikleri ana sektörlerin altyapı, limanlar,, enerji ve fon yönetimi olacağını ve gelirlerinin döviz kuru cinsinden olması nedeniyle avantajlı olduklarını söyledi. (Bloomberg HT)
 

AKSEN...Sınırlı Pozitif... Şirket CEO'su Cüneyt Uygun, yılsonu FAVÖK hedeflerine rahat bir şekilde ulaşacaklarını, 2017'de başladıkları yurtdışı operasyonlarına devam edeceklerini, Mali'deki 40 MW'lık kurulu gücü 150 MW'a çıkaracaklarını ve 2020 yılından itibaren temettü dağıtan bir şirket olma hedeflerinin olduğunu söyledi. (Bloomberg HT)

 

DYOBY...Nötr... Şirket, bazı internet sitelerinde ''yabancı şirketle ortaklık görüşmeleri yapıldığı'' şeklindeki haberlerinin gerçeği yansıtmadığını açıkladı. (KAP)

 

KRDMD...Pozitif... Şirket Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Öz, yerli otomobil noktasında oluşturulan 5'li konsorsiyum firmaları ile görüşmeler yapılarak üretilecek otomobillerde KARDEMİR çeliğinin kullanılması noktasında çalışma yapacaklarını söyledi.

 

KLNMA...Sınırlı Pozitif... Şirket, mülkiyetinde bulunan toplam 91,5 milyon TL muhammen bedelli 54 adet gayrimenkulün satıışa çıkarılmaları ve satışı gerçekleşmeyen gayrimenkullerin uygun olanlarının ise kiraya verilmeleri amacıyla Genel Müdürlük Makamına yetki verildiğini açıkladı. (KAP)

 

Konut Sektörü...Nötr... Türkiye genelinde konut satışları Ekim'de geçen sene aynı döneme göre %5,7 oranında azalarak 122 bin 882 oldu. (TÜİK)

 

 

Alan Yatırım

0 Yorum

Yorum

e-Mail adresiniz yayınlanmayacaktır. Lütfen * işaretli alanları doldurunuz.

*