RYGYO (Reysaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı) Teknik Analizi

RYGYO, kritik 0,75 seviyesine yaklaştı. Aynı zamanda yükseliş kanalının üst seviyesi olan bu seviye orta-uzun dönemde yön konusunda belirleyici olabilecek bir seviye.

RYGYO, kritik 0,75 seviyesine yaklaştı. Aynı zamanda yükseliş kanalının üst seviyesi olan bu seviye orta-uzun dönemde yön konusunda belirleyici olabilecek bir seviye. Bu seviye altında kalındığı sürece kısa vadeli aşağı yönlü bir düzeltme görebiliriz. Düzeltmelerde hedef yükseliş kanalının alt seviyesi olan 0,62 olabilir. Ancak 0,62 üzerinde kalındığı sürece 0,75 test edilebilir ve yukarı yönlü bir kırılmada alış fırsatları yaratabilir.

0,75 yukarı yönlü kırılırsa, 2011-2012 döneminde yaşanan kırılmalarda görülen 0,26’lık bir hareket yaşanabilir. Bu durumda 1,01 seviyesi orta-uzun vadeli hedef olabilir.

52293-rygyo RYGYO (Reysaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı) Teknik Analizi

01 Sep 2016

Parahaberi

Borsa , ekonomi ve finans alanında günlük , haftalık ve aylık altın , döviz , forex , borsa gibi piyasalarda içerik sağlayan , güncel önemli yerli ve yabancı ekonomik gelişmeleri okuyuculara duyuran borsa ve finans sitesidir.

Yorum Yap