Wells Fargo, dahili işlemler için kriptopara birimini test ediyor


Wells Fargo & Co, naktin şubeler arasında gerçek zamanlı olarak taşınmasına yardımcı olmak için kendi dijital para biriminin blok zinciri tarafından destekleneceğini açıkladı.

Wells Fargo Digital Cash adı verilen para birimi, ABD doları ile ilişkilendirilecek ve iç ağındaki ödemeleri takip etmek için bankanın dağıtılmış muhasebe teknolojisi kullanılarak aktarılacakr.

Wells Fargo Yenilik Grubu başkanı Lisa Frazier'e göre sistem bankanın varlık transfer sürecinde üçüncü tarafları atlamasına, maliyet ve zaman tasarrufu sağlamasına olanak tanıyacak.

Dördüncü en büyük ABD bankasının kurumsal müşterileri, para birimi müşteriyle karşılaşmayacağından banka ile etkileşim şekillerinde herhangi bir değişiklik yapmak zorunda kalmayacaklar.


#kriptopara

SASA Dünya Devleri ile Masada Mı ?
SASA Dünya Devleri ile Masada Mı ?
Yıl kapanış fiyatına göre en ucuz 10 hisse
Yıl kapanış fiyatına göre en ucuz 10 hisse
İtalyan ortak Yapı Kredi'den çıkma kararı aldı
İtalyan ortak Yapı Kredi'den çıkma kararı aldı
Hisse Önerileri
Hisse Önerileri
Afyon Çimento Teknik Analizi
Afyon Çimento Teknik Analizi
En Çok Okunanlar
IMG_5892.JPG
  • Beyaz Heyecan Simge
  • Beyaz Instagram Simge
  • Beyaz RSS Simgesi

Parahaberi.com'da yer alan yatırım, bilgi, yorum ve tavsiyeleri ”Yatırım Danışmanlığı” kapsamında değildir. Bu sayfanın içerdiği materyaller sadece örnek piyasa bilgisi iletebilmek ve reklam amaçlıdır. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Parahaberi.com'da yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece parahaberi.com'da yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

© 2019 Para Haberi