Haftalık Hisse Teknik Öneri Listesi


AKSA: Aylık ortalaması ve kanal orta bandını destek yaptıktan sonra kısa vadeli düşüş trendini hacimli geçen hissede devamlılık formasyonlarından bayrak formasyonu gözlenmekte. Göstergeler tarafında, MACD'nin "sat" vermekte başarısız kaldığı süreçte RSI aşırı alım bölgesine yönelebilir. Bu kapsamda, hisse de kanal üst bandına doğru hareketlilik gösterebilir.

SISE: Geçen hafta, bu yıl başlayan düşüş kanalının üzerine çıkan hisse geri çekilmelerinde söz konusu kanalın üzerinde tutunmayı başarırken, 50 günlük ortalamasını da destek yaptı. Diğer yandan, 20 günlük ortalama da 50 günlük ortalamasına yaklaşma eğilimindeyken, göstergelerdeki toparlanma belirginleşiyor. Bu kapsamda, kanal dışına çıkan hisse yeni bir yükseliş dalgasına girebilir.

THYAO: Cuma günkü yükselişle uzun vadeli düşüş trendinde kapatan hissede, işlem hacmindeki ciddi artış ve trend dönüşüne işaret eden bazı indikatörlerdeki görüntü, söz konusu trend direncinin aşılabileceğini işaret etmekte. Orta vadeli ortalamalarının da üzerinde seyreden hisse, 11,80 desteğinin altına sarkmadıkça uzun vadeli düşüş trendini kırıp yükseliş dalgasına girebilir.

Ziraat Yatırım Menkul Değerler

SASA Dünya Devleri ile Masada Mı ?
SASA Dünya Devleri ile Masada Mı ?
Yıl kapanış fiyatına göre en ucuz 10 hisse
Yıl kapanış fiyatına göre en ucuz 10 hisse
İtalyan ortak Yapı Kredi'den çıkma kararı aldı
İtalyan ortak Yapı Kredi'den çıkma kararı aldı
Hisse Önerileri
Hisse Önerileri
Afyon Çimento Teknik Analizi
Afyon Çimento Teknik Analizi
En Çok Okunanlar
IMG_5892.JPG
  • Beyaz Heyecan Simge
  • Beyaz Instagram Simge
  • Beyaz RSS Simgesi

Parahaberi.com'da yer alan yatırım, bilgi, yorum ve tavsiyeleri ”Yatırım Danışmanlığı” kapsamında değildir. Bu sayfanın içerdiği materyaller sadece örnek piyasa bilgisi iletebilmek ve reklam amaçlıdır. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Parahaberi.com'da yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece parahaberi.com'da yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

© 2019 Para Haberi