Bankacılık değer kaybederken bilişim kazandırdı

Banka hisseleri yüzde 31 değer kaybederken, bilişim şirketleri yüzde 20 değer kazandı


Bu süreçte İstanbul Borsası’nda işlem gören banka hisseleri ortalama yüzde 31, holding ve yatırım şirketleri yüzde 25 değer kaybederken gıda şirketlerinin kaybı yüzde 7’de kaldı.


Co

rona krizinin zirve noktasında değer kaybı yüzde 55’i bulan turizm şirketlerinin kaybı da 30 Nisan itibariyle yüzde 18’e geriledi.


Teknoloji şirketleri ise 3 Mart’ta ulaştıkları zirvenin sadece 4 puan uzağında. Corona sürecinden en çok kazançlı çıkan ise bilişim sektörü oldu. Bilişim şirketleri, yüzde 20 değer kazandı.

SASA Dünya Devleri ile Masada Mı ?
SASA Dünya Devleri ile Masada Mı ?
Yıl kapanış fiyatına göre en ucuz 10 hisse
Yıl kapanış fiyatına göre en ucuz 10 hisse
İtalyan ortak Yapı Kredi'den çıkma kararı aldı
İtalyan ortak Yapı Kredi'den çıkma kararı aldı
Hisse Önerileri
Hisse Önerileri
Afyon Çimento Teknik Analizi
Afyon Çimento Teknik Analizi
En Çok Okunanlar
IMG_5892.JPG
  • Beyaz Heyecan Simge
  • Beyaz Instagram Simge
  • Beyaz RSS Simgesi

Parahaberi.com'da yer alan yatırım, bilgi, yorum ve tavsiyeleri ”Yatırım Danışmanlığı” kapsamında değildir. Bu sayfanın içerdiği materyaller sadece örnek piyasa bilgisi iletebilmek ve reklam amaçlıdır. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Parahaberi.com'da yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece parahaberi.com'da yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

© 2019 Para Haberi