Afyon Çimento Teknik AnaliziŞirketin %300 oranındaki bedelli sermaye artırımı sonrasında hem nakit girişi hem de daha güçlü sermaye yapısı elde eden hisseyi teknik açıdan incelediğimizde 2,87 TL ile zirve yaptıktan sonra Fibo % 23.6’ya denk gelen 2,52 TL desteğinde tutunduğunu görüyoruz.


Bu desteğinde tutundukça tekrar yükseliş potansiyeli olan hissenin yukarı yönlü hareketlerinde 2,74 ve 2,87 TL direnç seviyelerini takip edeceğiz.


Olası geri çekilmeler durumunda ise 2,50 TL’deki kısa süreli yükselen trend çizgisi desteği 2.50 izlenmeli. Bu seviye altına geçilirse 2,27 ve 2,18 TL destek seviyeleri test edilebilir.


Destekler: 2,50 / 2,35 / 2,18 Dirençler: 2,74 / 2,87 / 2,87


Ahlatçı Yatırım

SASA Dünya Devleri ile Masada Mı ?
SASA Dünya Devleri ile Masada Mı ?
Yıl kapanış fiyatına göre en ucuz 10 hisse
Yıl kapanış fiyatına göre en ucuz 10 hisse
İtalyan ortak Yapı Kredi'den çıkma kararı aldı
İtalyan ortak Yapı Kredi'den çıkma kararı aldı
Hisse Önerileri
Hisse Önerileri
Afyon Çimento Teknik Analizi
Afyon Çimento Teknik Analizi
En Çok Okunanlar
IMG_5892.JPG
  • Beyaz Heyecan Simge
  • Beyaz Instagram Simge
  • Beyaz RSS Simgesi

Parahaberi.com'da yer alan yatırım, bilgi, yorum ve tavsiyeleri ”Yatırım Danışmanlığı” kapsamında değildir. Bu sayfanın içerdiği materyaller sadece örnek piyasa bilgisi iletebilmek ve reklam amaçlıdır. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Parahaberi.com'da yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece parahaberi.com'da yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

© 2019 Para Haberi