ADESE aktifinde bulunan KuleSite Satışta

Peker GYO, Adese aktifinde bulunan Kulesiti AVM'nin tüm bağımsız bölümlerinin satın alınması ile ilgili görüşmelere başladı.


KAP'a yapılan açıklamada,


"Şirketimiz, İttifak Holding bünyesindeki Adese Alişveriş Merkezleri Ticaret A.Ş. aktifinde yer alan Konya Merkez'de bulunan Kulesite AVM'nin tüm bağımsız bölümlerinin satın alınması ile ilgili Adese Alişveriş Merkezleri Ticaret A.Ş. ile görüşmelere başlamıştır."Sermaye Piyasası Kurulu (SPK), Adese Alışveriş Ticaret (ADESE) hisselerindeki ani dalgalamanlara karşı harekete geçmişti.


SPK bülteninde yer alan bilgilere göre ADESE hisselerinde, 08.05.2019-22.05.2019 döneminde meydana gelen olağan dışı fiyat ve miktar hareketleri nedeniyle bir kişi ve 3 tüzel kişi hakkında 6 ay süreyle işlem yasağı uygulanmasına karar vermişti.


Ağustos sonunda 1 lira seviyelerinden işlem gören hisseler bir aylık kısa bir sürede 2.5 liraya ulaştı. Şirketin 2019 sonunda yoğun kredi ve satınalma ödemelerinden dolayı hisselerde operasyon yapıldığı

konuşuluyor.

SASA Dünya Devleri ile Masada Mı ?
SASA Dünya Devleri ile Masada Mı ?
Yıl kapanış fiyatına göre en ucuz 10 hisse
Yıl kapanış fiyatına göre en ucuz 10 hisse
İtalyan ortak Yapı Kredi'den çıkma kararı aldı
İtalyan ortak Yapı Kredi'den çıkma kararı aldı
Hisse Önerileri
Hisse Önerileri
Afyon Çimento Teknik Analizi
Afyon Çimento Teknik Analizi
En Çok Okunanlar
IMG_5892.JPG
  • Beyaz Heyecan Simge
  • Beyaz Instagram Simge
  • Beyaz RSS Simgesi

Parahaberi.com'da yer alan yatırım, bilgi, yorum ve tavsiyeleri ”Yatırım Danışmanlığı” kapsamında değildir. Bu sayfanın içerdiği materyaller sadece örnek piyasa bilgisi iletebilmek ve reklam amaçlıdır. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Parahaberi.com'da yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece parahaberi.com'da yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

© 2019 Para Haberi