ABD'nin petrol faaliyeti fiyat belirsizliğinin artmasıyla düştü


ABD Dallas Fed tarafından yayımlanan enerji anketine göre, ülkenin en büyük üretici bölgelerindeki petrol ve doğalgaz faaliyeti, üreticilerin harcamaları azaltmasıyla düşüyor.

Fed'in enerji sektörü faaliyet endeksi, üçüncü çeyrekte negatif 7.4'e düşerek, 2016'nın başından bu yana en kötü düşüşü yansıttı.

Petrol sahaları hizmet sektöründeki faaliyetler 28 puandan fazla düşerek negatif 21.8 oldu.

Petrol üretimi artmasına rağmen, hizmet şirketleri faaliyetlerinde düşüş kaydetti.

Teksas, Güney Meksika ve Kuzey Louisiana'da 163 enerji şirketinin katıldığı rapora göre, ekipman kullanım endeksi de 27 puan düşerek negatif 24 olarak kaydedildi.

SASA Dünya Devleri ile Masada Mı ?
SASA Dünya Devleri ile Masada Mı ?
Yıl kapanış fiyatına göre en ucuz 10 hisse
Yıl kapanış fiyatına göre en ucuz 10 hisse
İtalyan ortak Yapı Kredi'den çıkma kararı aldı
İtalyan ortak Yapı Kredi'den çıkma kararı aldı
Hisse Önerileri
Hisse Önerileri
Afyon Çimento Teknik Analizi
Afyon Çimento Teknik Analizi
En Çok Okunanlar
IMG_5892.JPG
  • Beyaz Heyecan Simge
  • Beyaz Instagram Simge
  • Beyaz RSS Simgesi

Parahaberi.com'da yer alan yatırım, bilgi, yorum ve tavsiyeleri ”Yatırım Danışmanlığı” kapsamında değildir. Bu sayfanın içerdiği materyaller sadece örnek piyasa bilgisi iletebilmek ve reklam amaçlıdır. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Parahaberi.com'da yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece parahaberi.com'da yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

© 2019 Para Haberi