5.70 ve üzeri Dolar Lehine

Hafta içerisinde 5.6450 seviyesinden hızla tepki alan, bugün için de 5.7540 direncini test eden USDTRY paritesi dolar endeksinin gevşemeye başlamasına paralel olarak 5.70 seviyesine geri çekildi.

Bugün gerçekleşen düşüşe rağmen 100 günlük ortalama ve grafikte görülen üçgen yapısının üzerinde kalmaya devam ediyor. Ancak yine de bir trendten söz edebilmek için oldukça erken. 5.70’ün üzerinde tutundukça dolar lehine hareketlerin eğilimi biraz daha artabilir. Ancak yine de gün içi hareketlerde bugün görülen 5.7540 direncini izlemekte fayda var.

5.70’in altındaki düşüşlerde ise bu hafta test edilen 5.6450 desteği izlenebilir.

Destekler: 5.70 - 5.6615 - 5.6450

Dirençler: 5.7540 - 5.7830 - 5.8300


SASA Dünya Devleri ile Masada Mı ?
SASA Dünya Devleri ile Masada Mı ?
Yıl kapanış fiyatına göre en ucuz 10 hisse
Yıl kapanış fiyatına göre en ucuz 10 hisse
İtalyan ortak Yapı Kredi'den çıkma kararı aldı
İtalyan ortak Yapı Kredi'den çıkma kararı aldı
Hisse Önerileri
Hisse Önerileri
Afyon Çimento Teknik Analizi
Afyon Çimento Teknik Analizi
En Çok Okunanlar
IMG_5892.JPG
  • Beyaz Heyecan Simge
  • Beyaz Instagram Simge
  • Beyaz RSS Simgesi

Parahaberi.com'da yer alan yatırım, bilgi, yorum ve tavsiyeleri ”Yatırım Danışmanlığı” kapsamında değildir. Bu sayfanın içerdiği materyaller sadece örnek piyasa bilgisi iletebilmek ve reklam amaçlıdır. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Parahaberi.com'da yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece parahaberi.com'da yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

© 2019 Para Haberi