29 Ekim'de 29 Yeni Mağaza

Doğanlar Yatırım Holding'in sahibi olduğu Doğtaş Kelebek Mobilya AŞ Cumhuriyetin 96. yılında 29 Ekim'e kadar 29 yeni mağaza açmayı hedefliyor. Yeni Yönetim yapılanmasıyla ciddi bir büyüme hedefi koyan DGKLB yurt içinde ve özellikle yurt dışında yeni mağaza açılışları planlıyor.


Aynı zamanda şirketin KAP a yolladığı son bilgilendirme de,Doğtaş Kelebek Mobilya'nın Kelebek markasıTurquality Destek Programı kapsamına alındı Kamuoyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) yayınlanan açıklama aşağıda bulunuyor:

Şirketimizin KELEBEK markasının TURQUALITY® destek programına alınması için, T.C Ekonomi Bakanlığına yapmış olduğu başvuru olumlu görülmüştür. KELEBEK markasının 5 Temmuz 2019 tarihi itibariyle 2006/4 sayılı "Türk Ürünlerinin Yurtdışında Markalaşması, Türk Malı İmajının Yerleştirilmesi ve TURQUALITY®'nin Desteklenmesi Hakkında Tebliğ"in 11'inci maddesinde yer alan Turquality Destek Programı kapsamına alınması uygun görüldüğü tarafımıza bildirilmiştir. Şirketimiz tarafından TURQUALITY® Programının Kelebek markasının dünya pazarlarında büyümesine önemli katkı sağlaması öngörülmektedir.

SASA Dünya Devleri ile Masada Mı ?
SASA Dünya Devleri ile Masada Mı ?
Yıl kapanış fiyatına göre en ucuz 10 hisse
Yıl kapanış fiyatına göre en ucuz 10 hisse
İtalyan ortak Yapı Kredi'den çıkma kararı aldı
İtalyan ortak Yapı Kredi'den çıkma kararı aldı
Hisse Önerileri
Hisse Önerileri
Afyon Çimento Teknik Analizi
Afyon Çimento Teknik Analizi
En Çok Okunanlar
IMG_5892.JPG
  • Beyaz Heyecan Simge
  • Beyaz Instagram Simge
  • Beyaz RSS Simgesi

Parahaberi.com'da yer alan yatırım, bilgi, yorum ve tavsiyeleri ”Yatırım Danışmanlığı” kapsamında değildir. Bu sayfanın içerdiği materyaller sadece örnek piyasa bilgisi iletebilmek ve reklam amaçlıdır. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Parahaberi.com'da yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece parahaberi.com'da yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

© 2019 Para Haberi