Petrolde beklenti ne?

HAM PETROL 

OPEC’in petrolü üretimini rekor seviyeye yükselmesi arz endişelerinin devam etmesine nede oluyor. Öte yandan 30 Kasım günü gerçekleştirilecek olan OPEC toplantısında üretimin kısılmayacağına yönelik beklentiler fiyatları etkiliyor. Yeni ham petrol tarafında tepki alımları izlesek de genel olarak bakıldığında halen düşüş kanalı içerisinde olduğunu görüyoruz. Dolayısıyla yeni günde 44.90-45.65 direnç noktaları olarak izlenebilir. Bu seviyeler altında kaldığı sürece petrolde tekrardan düşüşler görebiliriz

331079 Petrolde beklenti ne?

BRENT PETROL 

OPEC’in üretimi kısma beklentilerinin azalması sonrası brent petrolünde gerilemeler devam ediyor. Teknik görünümde ise son tepki alımına rağmen petrolde düşüş kanalının korunduğunu izliyoruz. 45.80-45.30 direnç bölgesi altında kaldığı sürece tekrardan düşüş hareket görebiliriz. 44.40-43.90 ise geri çekilmelerde önemli bir destek bölgesi olarak ön plana çıkıyor.

15 Nov 2016

Parahaberi

Borsa , ekonomi ve finans alanında günlük , haftalık ve aylık altın , döviz , forex , borsa gibi piyasalarda içerik sağlayan , güncel önemli yerli ve yabancı ekonomik gelişmeleri okuyuculara duyuran borsa ve finans sitesidir.

Yorum Yap