Özet Şirket Haberleri

USAS paylarının IEYHO paylarına dönüşümü Ödeme Tarihi:09.10.2017 *
TEK-ART İNŞAAT Olağan Genel Kurul Toplantısı 15.30
EGEEN Pınarbaşı Üretim tesislerindeki makine modernizasyonu içerek şekilde T.C. Ekonomi Bakanlığı’ndan yatırım teşvik belgesi alınmış Toplam Yatırım Tutarı 47.780.000 TL.
AKSA Tekstil makinaları modernizasyonu projesi kapsamında alınan teşvik belgesi 12.06.2017 tarihinden itibaren 12.06.2021 tarihine kadar dört (4) yıl süre ile geçerli olacaktır.Teşviğe konu yatırım 161.690.000 TL
ZOREN Kumpınar Termik Santral Projesi Önlisans Başvurusunun Sonlandırılması
OZKGY Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. tarafından düzenlenen “İstanbul Küçükçekmece Bizim Mahalle 2. Etap Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi” ihalesinin 2. oturumunda, Şirketimiz ve İnter Yapı İnşaat Turizm San.ve Tic.A.Ş.’ den oluşan ortak girişim grubu sözlü turun sonunda kapalı zarf ile; Arsa Satışı Karşılığı Satış Toplam Geliri : 2.736.255.000 TL Arsa Satışı Karşılığı Şirket Payı Toplam Geliri : 547.251.000 TL olarak teklif sunmuş olup, en yüksek 2.teklifi vermiş olduğu anlaşılmıştır.
EGCYO bağlı şirketimiz Doğa Tarım Hayvancılık Gıda Pazarlama Sanayi Ticaret Anonim Şirketi hayvancılık ve çiğ süt üretimi ile ilgili Denizli’de bulunan tesisimiz için kapsamlı bir kapasite, yeniden yapılanma ve iş planı değerlendirme ve revizyonun yapılmasına.
AKGUV Tanıtek Bilişim Sistemleri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi ile ortaklık/ satınalma konularında görüşmelere başlamış olup, karşılıklı gizlilik sözleşmesi imzalanmıştır.
DENIZ Fitch BB+ olan uzun vadeli yerel ve yabacı para notlarını teyit ederek görünümlerini “Durağan”dan “Pozitif”e yükseltmiştir.
GEREL Gersan Elektromekanik ve İnşaat Sanayi Ticaret A.Ş İstanbul Tower Levent Ofis Projesi (ITLOP) elektrik işlerinin malzeme temini, tedariki ve montajının yapılması konusunda Alp Erdem Elektrik İnşaat Ticaret A.Ş. arasında sözleşme imzalanmıştır.
HURGZ Edinilen Finansal Duran Varlığın Unvanı:SPORARENA DİJİTAL HİZMETLER PAZARLAMA VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ
COMDO Zorunlu Çağrı Muafiyet Başvurusu
Kaynak: ICBC Yatırım

Para Haberi

Borsa , ekonomi ve finans alanında günlük , haftalık ve aylık altın , döviz , forex , borsa gibi piyasalarda içerik sağlayan , güncel önemli yerli ve yabancı ekonomik gelişmeleri okuyuculara duyuran borsa ve finans sitesidir.

Yorum Yap