Önümüzdeki Süreçte Borsada Yükseliş Devam Edecek

BORSA İSTANBUL Yönetim Kurulu Başkanı Karadağ, borsada referandumdan sonra kısmen bir toparlanma yaşandığını ama ilave yüzde 20’ye varan primin hala durduğunu belirterek, “Önümüzdeki süreçte inşallah borsa ve sermaye piyasalarında yükseliş devam edecektir” dedi.

Borsa İstanbul Yönetim Kurulu Başkanı Himmet Karadağ, referandumun başarılı bir şekilde geçirilmesi ve ekonomide istikrarın kalıcı hale gelmesiyle geleceğe daha güvenle baktıklarını ve daha emin adımlarla yürüdüklerini söyledi.

graph-line-trend-analytics-magnifying-glass-ss-1920-300x169 Önümüzdeki Süreçte Borsada Yükseliş Devam Edecek

Karadağ, “Önümüzdeki süreçte genel kurulumuzdan sonra halka arz için hazırlıklarımızı yapacağız. İnşallah hem ülkemizin ihtiyacı olan hem uluslararası finans çevrelerinin gıptayla baktığı bir halka arzla 2018 yılında halka arzımızı gerçekleştireceğiz” diye konuştu.

Karadağ, yeni dönemde sermaye piyasalarında yeni ürünler, yeni tanıtımlar ve yeni halka arzlarla finansal tüketicilerin karşısında olacaklarını söyledi.

11 May 2017

Parahaberi

Borsa , ekonomi ve finans alanında günlük , haftalık ve aylık altın , döviz , forex , borsa gibi piyasalarda içerik sağlayan , güncel önemli yerli ve yabancı ekonomik gelişmeleri okuyuculara duyuran borsa ve finans sitesidir.

Yorum Yap