Kelebek Mobilya’dan Altı Yeni Mağaza

Doğtaş Kelebek Mobilya açılışlarına devam ediyor. Dünya Markası Doğtaş Kelebek Mobilya iki günde altı mağaza açıyor. Hızla mağaza sayısını arttırmaya devam eden Kelebek Mobilya Ankara ‘da 24 Ağustos Perşembe ve 25 Ağustos Cuma günleri açılış üzerine açılış yapacak.

 

24 Ağustos Perşembe günü Ankara’da Eryaman ve Ayas Kelebek Mağazaları 25 Ağustos Cuma günü ise yine Ankara’da Çankaya, Keçiören, siteler ve Çaycuma Kelebek Mağazaları’nın açılışları gerçekleştirilecek.

 

Doğtaş Kelebek Mobilya Genel Müdürü Ersin Serbes ‘’Doğtaş Kelebek Mobilya olarak büyüme hedefimiz doğtultusunda mağazalarımızı her geçen gün arttırıyoruz. 24 Ağustos Perşembe ve 25 Ağustos Cuma günleri Ankara’da altı Kelebek Mobilya Mağazamızın açılışlarını gerçekleştireceğiz. Ankara’da Eryaman, Ayas, Çankaya, Siteler, Keçiören ve Çaycuma Kelebek Mobilya Mağazalarımızın açılışlarına tüm dostlarımızı bekliyoruz. Başkentimize hayırlı olsun. Hedefimiz doğrultusunda büyümeyi sürdürüyoruz. Mağaza açılışlarımız devam edecek.’’ açıklamasını yaptı.

Para Haberi

Borsa , ekonomi ve finans alanında günlük , haftalık ve aylık altın , döviz , forex , borsa gibi piyasalarda içerik sağlayan , güncel önemli yerli ve yabancı ekonomik gelişmeleri okuyuculara duyuran borsa ve finans sitesidir.

Yorum Yap