İngiltere’de Vergi Artışı Yasaklanacak mı?

Cameron 10 Numara’ya dönmek istiyor.

İngiltere’de parlamento seçimlerine sadece 7 gün kaldı. İngiltere 7 Mayıs Perşembe günü sandık başına giderek avam kamarasının yeni üyelerini seçecek. Seçim yarışını ezeli rakipler İşçi Partisi ve Muhafazakar Parti yakın farkla götürüyor. Her iki partinin de tek başına iktidar olması güç.

 

İngiltere Seçimleri Özel Raporumuz

https://parahaberi.com/tr-TR/haberler/177100/ingiltere-secimleri-ozel-raporu

 

15 Nisan tarihli “İngiltere Seçimleri Özel”  raporunda özetlediğimiz üzere, koalisyon ihtimali oldukça yüksek.  İlk çeyrek büyümesinin 2012’den bu yana en düşük seviyede gerçekleşmesi Başbakan David Cameron’a oy kaybettirebilir. Mevcut durum itibariyle SNP ve İşçi Partisi arasında bir koalisyon ihtimali daha yüksek.

 

29 Nisan Çarşamba günü itibariyle konuşan Başbakan David Cameron, Liberal Demokratları “olası koalisyona” çekmek istiyor olacak ki, vergi artışlarının 2020’ye kadar yasaklanması konusunda görüşlerini sundu. Cameron eğer ki 5 yıl süreyle daha iktidar şansı partisine sunulursa hiç bir şekilde vergi artışına gitmeyeceğine söz veriyor.

01 Sep 2016

Parahaberi

Borsa , ekonomi ve finans alanında günlük , haftalık ve aylık altın , döviz , forex , borsa gibi piyasalarda içerik sağlayan , güncel önemli yerli ve yabancı ekonomik gelişmeleri okuyuculara duyuran borsa ve finans sitesidir.

Yorum Yap