ENKAI Teknik Görünüm

ENKAI, bugün uzun vadeli devam eden yükseliş kanalının alt seviyesi olan 5,03 seviyesini altında açılış yaptı ve bu seviye altındaki hareketine devam ediyor.

ENKAI, bugün uzun vadeli devam eden yükseliş kanalının alt seviyesi olan 5,03 seviyesini altında açılış yaptı ve bu seviye altındaki hareketine devam ediyor. Bu seviye altında kalıcı bir tutunma görülürse bir süredir devam eden satış baskıları daha da artabilir. Bu durumda mavi çizgiler ile görülen orta vadeli düşüş kanalının alt seviyesi olan  4,65 seviyesine doğru düşüş devam edebilir.  Ancak uzun vadeli kanalın altında kalıcı tutunma gerçekleşmez ise ilk etapta 5,25 olmak üzere orta vadeli düşüş kanalının üst seviyesi olan yaklaşık 5,75 seviyesine doğru hareketlenme başlayabilir.

 

RSI’da son son 5 seferdir 30 seviyesinden yukarı yönlü bir hareket başlamış. Bu seviye bir sinyal olarak takip edilebilir.

53594-enkai ENKAI Teknik Görünüm

53598-enkai2 ENKAI Teknik Görünüm

01 Sep 2016

Parahaberi

Borsa , ekonomi ve finans alanında günlük , haftalık ve aylık altın , döviz , forex , borsa gibi piyasalarda içerik sağlayan , güncel önemli yerli ve yabancı ekonomik gelişmeleri okuyuculara duyuran borsa ve finans sitesidir.

Yorum Yap