Doğtaş Londra’da büyümeye devam ediyor !

Türkiye’nin Londra Başkonsolosu Emirhan Yorulmazlar’a eşlik eden Meclis Üyesi Parvez Ahmet, Brent Belediye Başkanı, Doğtaş Exclusive konsept mağazasının açılışını resmi olarak gerçekleştirdi. AVRUPA AJANSI (AVA) LONDRA-Türkiye’nin Londra Başkonsolosu Emirhan Yorulmazlar’a eşlik eden Meclis Üyesi Parvez Ahmet, Brent Belediye Başkanı, 28 Mayıs Cumartesi günü Brent South Shopping Park’ta Doğtaş Exclusive konsept mağazasının açılışını resmi olarak gerçekleştirdi.

  1,000 m2’lik bir alana yayılan ve Doğtaş’ın İngiltere’deki 5. şubesi olan Brent Cross, ziyaretçilere konfor, kolaylık ve tarz ürünlerden oluşan geniş bir yelpaze sunuyor.

44 yıllık tecrübesiyle Türkiye’de mobilya sektörünün lideri olan Doğtaş, oturma odaları, yatak odası ve yemek odaları için sunduğu çağdaş ürünleri ile tanınıyor. Müşteriler sadece yüksek kalite ve uygun fiyatlı ürünleri değil, aynı zamanda geniş renk seçenekleri ve kendi zevklerine uygun birçok ürünü aynı çatı altında bulabiliyorlar.

Mağazalar, ürünleri 65 ülkede bulunabilen ve hiç durmadan büyüyen Doğtaş ailesinin bir parçasını oluşturuyor. Marka şu anda 143’ü Türkiye’de, 52’si ise Paris, Berlin, Amsterdam, Viyana, Dubai, Riyad, Lefkoşe, Sofya, Kavala, Bakü, Kahire, Cezayir, Aşkabat, Erbil ve Tahran gibi uluslararası lokasyonlarda olmak üzere toplamda 195 konsept mağaza işletiyor. 2016 yılında bunlara 24 showroom daha eklenecek.

01 Sep 2016

Parahaberi

Borsa , ekonomi ve finans alanında günlük , haftalık ve aylık altın , döviz , forex , borsa gibi piyasalarda içerik sağlayan , güncel önemli yerli ve yabancı ekonomik gelişmeleri okuyuculara duyuran borsa ve finans sitesidir.

Yorum Yap