Borsa İstanbul Polinas’ın Halka Arzını Değerlendirecek

Gözde Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı…

Gözde Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.’nin Kamuoyu Aydınlatma Platformu’nda (KAP) yayınlanan açıklaması aşağıda bulunuyor:

“Dolaylı bağlı ortaklıklarımızdan Polinas Plastik San. ve Tic. A.Ş. paylarının halka arz sonrası Borsa İstanbul’da işlem görmesine ilişkin yapılan başvuruya Borsa İstanbul A.Ş.’nin cevabı aşağıdadır;

Polinas Plastik San. ve Tic. A.Ş.’nin (Şirket) paylarının halka arz sonrası Borsamızda işlem görmesine ilişkin başvurunuzun görüşüldüğü Borsamız Yönetim Kurulu’nun 16.06.2016 tarihli toplantısında, Şirketin 2014 ve 2015 yılında dönem zararı etmesi sebebiyle, bağımsız denetimden geçmiş 2016 yılının altı aylık finansal tablolarının Borsamıza sunulmasından sonra başvurunuzun yeniden değerlendirilmesine karar verilmiştir.

Bu çerçevede konuya ilişkin değerlendirmeler devam etmekte olup bir gelişme olması durumunda Kurul’un özel durum açıklamalarına ilişkin düzenlemeleri çerçevesinde kamuya duyurulacaktır.”

Öte Yandan Gözde Girişim, Çelik Sınai Ürünler paylarının devrinin ve Azmüsebat Çelik Sanayi paylarının devralınması işleminin tamamlandığını bildirdi.

01 Sep 2016

Parahaberi

Borsa , ekonomi ve finans alanında günlük , haftalık ve aylık altın , döviz , forex , borsa gibi piyasalarda içerik sağlayan , güncel önemli yerli ve yabancı ekonomik gelişmeleri okuyuculara duyuran borsa ve finans sitesidir.

Yorum Yap