Avrupa’nın En İyi Telefonu Seçildi!

Galaxy S7 mi, LG G5 mi, iPhone 6s mi yoksa başka bir model mi ?

Avrupa’nın en iyi akıllı telefonu seçildi.

Bakalım en iyi telefon unvanını :

Galaxy S7 mi, LG G5 mi, iPhone 6s mi yoksa başka bir model mi elde etti?

 

Piyasada satışlarından çok memnun olunan Galaxy S7, Avrupa’nın en iyi akıllı telefonu olarak seçildi. Bu seçim, Birleşik Krallık, Fransa, İspanya, Hollanda ve Belçika olmak üzere beş büyük Avrupa ülkesinde kendi alanlarında lider tüketici medyaları tarafından gerçekleştirildi.

SamMobile sitesinin yaptığı habere göre, Samsung’un yeni amiral gemisinin akıllı telefon pazarında gözden düşmesi yakın zamanda beklenen bir durum değil.

Örneğin İngiltere, en iyi akıllı telefon sıralamasını yaparken Samsung’unyeni Galaxy S7 ve S7 edge modellerini birinci ve ikinci en iyi olarak değerlendirdi.

Ülke medyası, bu telefonlara 93 ve 92 puan verdi. Fransa’nın Que Choisir, İspanya’nın OCU-Compra Maestra, Belçika’nın Test Aankoop ve Hollanda’nın Consumentenbond isimli medya şirketleri, piyasadaki en iyi akıllı telefon olarak Samsung Galaxy S7 edge modelini gösterdiler.

Amerika Birleşik Devletleri’nin Consumer Reports isimli organizasyonu ise Galaxy S7’yi 80 puanla en iyi akıllı telefon listesine bir süre önce birinci sırada yerleştirmişti.

 

kaynak : http://shiftdelete.net/avrupa-en-iyi-telefonu-secildi-70502

 

01 Sep 2016

Parahaberi

Borsa , ekonomi ve finans alanında günlük , haftalık ve aylık altın , döviz , forex , borsa gibi piyasalarda içerik sağlayan , güncel önemli yerli ve yabancı ekonomik gelişmeleri okuyuculara duyuran borsa ve finans sitesidir.

Yorum Yap