Anel Elektrik, Dubai de Anlaşma İmzaladı

Anel Elektrik Proje Taahhüt ve Ticaret A.Ş.’nin Kamuoyu Aydınlatma Platformu’nda (KAP) yayınlanan açıklaması aşağıda bulunuyor:

anele_anel_elektrik_hisse_yorumu_h15344 Anel Elektrik, Dubai de Anlaşma İmzaladı

Proje ana yüklenicisi Hyundai Engineering and Construction Co. Ltd. ile Birleşik Arap Emirliklerinde mukim iştirakimiz ANEL Emirates General Contracting LLC Dubai Şubesi arasında, Birleşik Arap Emirliklerinde inşası devam eden Bluewaters Island Project kapsamında yer alan ve dünyanın en büyük dönme dolabına hizmet verecek Dubai-I Terminal Binası Projesi ısıtma, soğutma, havalandırma ve iklimlendirme sistemleri, sıhhi tesisat sistemleri, yangın koruma ve alarm sistemleri, bina otomasyon ve yönetim sistemleri, elektrik dağıtımı, aydınlatma sistemi ve aydınlatma otomasyonu, yapısal kablolama ve IT sistemleri, yangın algılama ve acil anons sistemleri, kameralı kayıt ve güvenlik sistemleri ile bunların test ve devreye alma işlerinin yapılmasına yönelik 76,000,000.- AED (yaklaşık 20.650.000 USD ) tutarındaki ön anlaşma (Letter of Award) imzalanmıştır. Dubai’nin en önemli turistik yatırımlarından biri olan proje ile ilgili çalışmaların 2019 yılı ilk çeyreğinde bitirilmesi planlanmaktadır. Kamuoyu ve yatırımcılarımıza saygılarımızla bildiririz.

23 Nov 2016

Parahaberi

Borsa , ekonomi ve finans alanında günlük , haftalık ve aylık altın , döviz , forex , borsa gibi piyasalarda içerik sağlayan , güncel önemli yerli ve yabancı ekonomik gelişmeleri okuyuculara duyuran borsa ve finans sitesidir.

Yorum Yap