Amanos Dağları’nda çatışma: 1 asker şehit

zw5DjOh1PsLktQoMNYM74uzvls+aocUr3hWjcuC+eQSNp+hUHj0SWShTQfnoF4zGv0V97px0jOCaPv4k8dEsZPdVvwQ5Tb9OVw6Ix4VQ97ebwgLrBLusn2Ahcys8WNHQlXlcVEhRtA8oIRSf5sKmkqNj8nYhJBzhZvLRa1ekzHo+hPp9HmXjhuPKEtGuS9Ef8fGLZeYoPd7h8AAAAASUVORK5CYII= Amanos Dağları'nda çatışma: 1 asker şehit

Hatay’ın Dörtyol ilçesi kırsalında güvenlik güçleriyle PKK’lı teröristler arasında çıkan çatışmada 1 uzman çavuş şehit oldu.
Edinilen bilgiye göre, Hatay Valiliği tarafından geçen hafta özel güvenlik bölgesi olarak ilan edilen Amanos Dağları eteklerinde terör örgütü PKK’ya yönelik düzenlenen operasyonda teröristlerle sıcak temas sağlandı. Çıkan çatışmada, 1 uzman çavuş şehit oldu.
Takviye kuvvetler gönderilen bölgede, teröristleri etkisiz hale getirmek için geniş çaplı operasyonların devam ettiği belirtildi.

14 Feb 2017

Parahaberi

Borsa , ekonomi ve finans alanında günlük , haftalık ve aylık altın , döviz , forex , borsa gibi piyasalarda içerik sağlayan , güncel önemli yerli ve yabancı ekonomik gelişmeleri okuyuculara duyuran borsa ve finans sitesidir.

Yorum Yap