OGÜN KOÇER

Dolar(USD) Alış: 3.5479 Satış: 3.5621 | Euro(EUR) Alış: 3.8717 Satış: 3.8872 | Dolar (USD) Efektif Alış: 3.5504 Satış: 3.5568 | Euro (EUR) Efektif Alış: 3.8744 Satış: 3.8814

Ogün KOÇER

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Amerika seçimleri bitti. Emperyalist iki adaydan içeriye dönük olanı kazandı. Sömürgeciliği belirleyen, Amerika Dışişleri Bakanlığın'dan gelen Clinton kaybetti. Amerika en kötülerden birini seçti. İdeolojisi liberal olduğu söylenen bir ülkede iki kötüden birini seçmek zorunda kalmak Amerikalıların sanırım hiç düşünmediği bir şeydi.

Dünyanın her yerinde jandarma rolüne soyunan ve her gittiği yere sözde demokrasi getiren Amerika yeni başkanını seçecek 8 Kasım'da. 

   Kapitalist ekonominin bütün teorilerini unutun. 

   Borsa, faiz, kur arasında süregelen birbirlerinin arasındaki ilişkiyi anlatan tüm teorileri unutun. O kadar dinamik ve farklı bir piyasa döngüsü yaşamaya başladık ki; burada yaşananları artık var olagelen teorilerle açıklamak olanaksız.

Bölümler

Parahaberi hakkında

parahaberi.com ;

Borsa , ekonomi ve finans alanında günlük , haftalık ve aylık altın , döviz , forex , borsa gibi piyasalarda içerik sağlayan , güncel önemli yerli ve yabancı ekonomik gelişmeleri okuyuculara duyuran borsa ve finans sitesidir.

YASAL UYARI

www.parahaberi.com'da yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.

www.parahaberi.com'da yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır.

Tümünü Oku