MÜJDAT EDE

Dolar(USD) Alış: 3.5479 Satış: 3.5621 | Euro(EUR) Alış: 3.8717 Satış: 3.8872 | Dolar (USD) Efektif Alış: 3.5504 Satış: 3.5568 | Euro (EUR) Efektif Alış: 3.8744 Satış: 3.8814

Müjdat EDE

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

TCMB faiz kararı açıklandı, Merkez bankamız 7 aylık indirim sürecinin ardından Ekim ayında faizleri sabit tutma kararı aldı. Salı günü yazımızda, piyasa beklentilerinin tersine merkez bankasının faiz indirmesini beklemediğimizi ve nedenlerini ifade etmiştik.

Dolar endeksi, Mart 2015’te 13 yılın zirvesini yaparak 100.40 seviyesine yükselmiş, ardından düşüş eğiliminde Mayıs 2016’da 92 seviyesine kadar gerilemişti.

Yanlış okumadınız en iyi trader benim. En iyi değilsemde bir çoğunuzdan iyiyim. Hatta ben çoğunuzdan daha iyi araba kullanır, daha iyi yemek yaparım. Çoğunluktan daha zeki ve daha çok bilgi sahibiyim.

Bölümler

Parahaberi hakkında

parahaberi.com ;

Borsa , ekonomi ve finans alanında günlük , haftalık ve aylık altın , döviz , forex , borsa gibi piyasalarda içerik sağlayan , güncel önemli yerli ve yabancı ekonomik gelişmeleri okuyuculara duyuran borsa ve finans sitesidir.

YASAL UYARI

www.parahaberi.com'da yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.

www.parahaberi.com'da yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır.

Tümünü Oku