TTKOM Teknik Görünüm

Dolar(USD) Alış: 3.5479 Satış: 3.5621 | Euro(EUR) Alış: 3.8717 Satış: 3.8872 | Dolar (USD) Efektif Alış: 3.5504 Satış: 3.5568 | Euro (EUR) Efektif Alış: 3.8744 Satış: 3.8814

Kategori: Hisse Önerileri
TTKOM, yükseliş kanalının üst seviyelerine yakın hareketlerine devam ediyor.

TTKOM, yükseliş kanalının üst seviyelerine yakın hareketlerine devam ediyor. Kanalın üst noktası olan 7,36 direnci kırılmadığı sürece yaşanabilecek yükselişler satış fırsatı olabilir. Aşağı yönlü hareketlerde ilk etapta 7,00 ve 6,85 seviyeleri destek olarak takip edilebilir. Ancak 7,36 üzerinde yaşanabilecek bir tutunmada 7,50-8,00 seviyelerine doğru kısa-orta vadeli yükseliş hareketi görülebilir.

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Bölümler

Parahaberi hakkında

parahaberi.com ;

Borsa , ekonomi ve finans alanında günlük , haftalık ve aylık altın , döviz , forex , borsa gibi piyasalarda içerik sağlayan , güncel önemli yerli ve yabancı ekonomik gelişmeleri okuyuculara duyuran borsa ve finans sitesidir.

YASAL UYARI

www.parahaberi.com'da yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.

www.parahaberi.com'da yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır.

Tümünü Oku