Ayın Şeref Konuğu

Dolar(USD) Alış: 3.5479 Satış: 3.5621 | Euro(EUR) Alış: 3.8717 Satış: 3.8872 | Dolar (USD) Efektif Alış: 3.5504 Satış: 3.5568 | Euro (EUR) Efektif Alış: 3.8744 Satış: 3.8814

Ayın Şeref Konuğu

-Öncelikle sizi yakından tanıyabilir miyiz? Eğitim ve kariyer öykünüzü anlatır mısınız?

 

Eğitimimin ortaokuldan sonraki lise, üniversite ve MBA kısımlarını Londra’da tamamladıktan sonra 1 senelik uluslararası bir ilaç şirketi tecrübesi sonrasında, Türkiye’ye kesin dönüş yaptım.

 

Mobilya sektöründe hedef dünya ihracatında ilk beşe girmek

  15 temmuz sonrasında sektörün yeni hedefleri neler ?

Ülkemizin milli iradesine darbe vurmaya çalışan bu alçakça girişimden sonra sektör olarak ihracata odaklanmış durumdayız, 2017’de ihtisas çarşıları ve MOSDER Akademi ile önemli adımlar hedefliyoruz.

Bölümler

Parahaberi hakkında

parahaberi.com ;

Borsa , ekonomi ve finans alanında günlük , haftalık ve aylık altın , döviz , forex , borsa gibi piyasalarda içerik sağlayan , güncel önemli yerli ve yabancı ekonomik gelişmeleri okuyuculara duyuran borsa ve finans sitesidir.

YASAL UYARI

www.parahaberi.com'da yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.

www.parahaberi.com'da yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır.

Tümünü Oku